Aras’tan tam destek

Aras Kargo, spora verdiği takviyelere bir yenisini daha ekledi ve pazar günü yapılacak NKolay İstanbul Maratonu’na tedarik sponsoru oldu. Maratonda, ortalarında Avusturya Postanesi ve Aras Kargo Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu Aras Kargo’dan 53, Avusturya Postanesi’nden ise Viyana’dan maraton için özel olarak gelen 52 kişilik istekli bir takım yarışacak.

Spora katkı sundukları için keyifli olduklarını söz eden Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, “Aras Kargo olarak spor iş birliklerine klasik bir sponsorluk olarak bakmayıp, bizim için bu mutabakatların her birinin yeni birer heyecan olduğuna inanıyoruz. Tedarik sponsoru olduğumuz maratonda ortak bir maksat için koşan, adım atan tüm iştirakçileri destekliyoruz” dedi.

Çevreyi müdafaa misyonu çerçevesinde ‘Ormanları Yarına Taşıyoruz’ projesiyle TEMA, Çekül, Ege Orman Vakfı iş birlikleriyle bugüne kadar 150 binden fazla fidan dikerek ülkenin akciğerlerini güçlendiren Aras Kargo, maratonda TEMA Vakfı Ağaç Kardeşliği projesi için bağış toplayarak bu alanda farkındalık yaratacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir