Hull Cıty, Antalya’ya geliyor

ANTALYA (İGFA) – Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu İngiltere Championship takımı Hull City, hazırlık kampı ve dostluk maçları için “Corendon Airlines”ın Hull City için özel tasarladığı uçak ile Antalya’ya geliyor.

Antalya’da 18-23 Mart tarihleri ortasında kamp yapacak olan Hull City grubunu taraftarları yalnız bırakmayacak. Acun Ilıcalı, Hull City’nin 100 taraftarını da Antalya’ya getiriyor. Hull City’nin resmi hesabından yapılan “Tigers on Tour” kampıyla ilgili paylaşım ise toplumsal medyada büyük ilgi gördü.

Hull City taraftarları, 2022 yılından bu yılında kadronun seyahat sponsoru olan Corendon Airlines’in özel olarak hazırlattığı kaplan giydirmeli uçakla Antalya’ya gelerek hem doyasıya tatil yapacak hem de grubunun kamp programını yakından takip edecek. Hull City kulübü, İngiltere ve Türkiye ortasında kültürel köprü olmaya devam ediyor.

Hull City, “Tigers on Tour” kapsamında karayip ada ülkesi olan Curaçao’nun tıpkı periyotta Antalya’da kamp yapacak olan Curaçao Ulusal Kadrosu ile dostluk maçı yapacak. Hull City, 23 Mart’a kadar Antalya’da kamp yapmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir